webmark europe www.webmark-europe.com

nyelv   ::   language   ::   taal    magyar english nederlands

hírek  ::  Interjú az Evangélikus Egyházközség készülő honlapjáról

Interjú az Evangélikus Egyházközség készülő honlapjáról

A Szombathelyi Televízió készített interjút ügyvezetőnkkel a jelenleg műhelyünkben készülő Szombathelyi Evangélikus Egyházközség honlapjának megújításáról, annak céljáról és okairól, a háttérben történő munkálatokról. Joós Attila röviden bemutatja az új portál leendő felületeit, a böngészés megkönnyítésére és az információk könnyebb megtalálására tett változtatásokat a korábbi oldalhoz képest, továbbá arról is beszél, miért fontos egy ilyen jellegű portál életében a megújulás, a jobb kommunikáció és az interaktívabb kapcsolattartás elősegítése a felekezet meglévő és leendő tagjaival.

A fenti interjú a videóban 5 perc 39 másodpercnél kezdődik!

 

 

 A Szombathelyi Evangélikus Egyházközség márciusi magazinműsora. A tartalomból: Szombathelyen járt Prőhle Gergely, megújul a www.szombathely-lutheran.hu weboldal, mit jelent az egyházközségnek a 2*1 százalék, lezárult a beiratkozás a Reményik-iskolában.